Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse Black, Bluetooth 5.0
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y50X88822
- Saadavus: 5
-
35€
Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse Black, Bluetooth 5.0
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 0.048 kg |
| Connection type | Bluetooth 5.0 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 1 year(s) |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Netokaal | 0.024 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product name | ThinkPad Bluetooth Silent Mouse |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 800/1600/2400 DPI |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 AA |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00018 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad bluetooth silent mouse black, bluetooth 50, 4y50x88822, lenovo, hiired




